HAKKIMDA

Selam kıymetli okuyucum; Hakkımda’yı ziyaret ettiğin için teşekkür ederim 🙂 O zaman devam edelim:

Ben Serdar bu blogun yaratıcısı olup Usta familyasının bir ferdiyim. 1989 Kocaeli doğumluyum ama Kocaeli’ni hiç bilmem tüm hayatım ve eğitimim İstanbul’da geçti. Ailemle birlikte İstanbul’da yaşıyorum. Kendimi bildim bileli İstanbuldayız. İstanbul benim için bir Sevda.

Bu blogu açmamın sebebi kişisel paylaşımlar yapmak, alıntı paylaşımlar yapmak, vakit ayırırsam kendi contentlerimi [ içeriklerimi ] oluşturmak ve diğer sitelerden derlediğim postlarla bir web günlüğü oluşturmak.

İnsanın büyüklüğü, yaptıklarından gelir, söylediklerinden değil. Ralph Waldo Emerson

İnsan kendinden başkasını örnek almadıkça ilerleyemez. Oliver Goldsmith

Blogumda yer alan yazılar genelde ilgimi çeken alıntı postlardır. Araştırmaktan ve yeni şeyler öğrenmekten her zaman haz almışımdır. İlgimi çeken her şeyi araştırmayı severim. Bir şey ilgimi çekmişse a’dan z’ye araştırırım.

Yukarıda söylediğim gibi, bu blogu açmanın en büyük sebebi; paylaşmak ve faydalı şeyler sunmaktır. İnternette çok fazla araştırma yapmaktan ve yeni bilgi edinmeyi seven bir kişiyim. Ayrıca skeçlerle ve filmlerle de aram iyidir 🙂

Benimle ilgili ve blogumla ilgili merak ettiğiniz her şey için serdarusta [at] yahoo.com e-posta adresinden bana ulaşabilirsiniz. Hepinize iyi günler diliyorum.

Ey gönül! Gülü seviyorsan dikenini de seveceksin, deryayı seviyorsan dalgalarını da seveceksin, vuslatı seviyorsan firakını da seveceksin, sevgiliyi seviyorsan nazını da seveceksin, hayatı seviyorsan ölümü de seveceksin. Mevlânâ Celâleddîn-i Rûmî