YASAL UYARI

Bu sitenin sahipliği ve işletmesi SERDARUSTA.NET ‘ e aittir. 

SERDARUSTA.NET “, SERDAR USTA ‘ nın yönettiği WordPress tabanlı bir websitesidir. 

SERDARUSTA.NET , bu sitede yer alan tüm bilgilerin doğruluğunu temin etmek için gerekli her türlü çabayı göstermiş olup yazım hatalarından dolayı sorumlu tutulamaz. Bu sitede yer alan tüm bilgi ve materyaller ‘olduğu gibi’dir ve açık veya örtülü anlamda herhangi bir garanti içermemektedir.

Bu sitenin içeriğinin tamamı ve sunumu fikri ve sınai mülkiyet hakları ile koruma altındadır. Bu sitede yer alan her türlü bilgi, metin, resim ve grafikleri görüntüleyebilir, ticari olmayan amaçlarla kullanabilir ancak SERDARUSTA.NET ‘ in yazılı izni olmaksızın tüm bu bilgi, resim ve grafiklerin tamamını veya bir kısmını çoğaltamaz, değiştiremez, başkalarına iletemez, onların kullanımına izin veremez ve yayınlayamaz.

Bu siteden elde edeceğiniz bilgilere dayanarak yapacağınız herhangi bir işlemden kaynaklanabilecek her türlü kayıp veya zarardan SERDARUSTA.NET sorumlu değildir. Bu siteye girişiniz veya kullanımınız sırasında kaynaklanabilecek virüs veya buna benzer problemlerden doğabilecek ve bilgisayarınızı etkileyebilecek her türlü doğrudan, dolaylı ve tesadüfi zarardan SERDARUSTA.NET sorumlu değildir.

SERDARUSTA.NET dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının ve diğer site içeriğinin güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve size siteye her girişinizde yasal uyarı sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye etmektedir.

Site içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. SERDARUSTA.NET diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Siteyi kullanan tüm ziyaretçiler; yukarıda açıklanan bilgi ve uyarıları kabul etmiş sayılırlar.